Agencja Badania Rynku - ABR SESTA - Warszawa

Przełącz do wersji normalnej

Boże Narodzenie – strategia sieci handlowych i producentów FMCG

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, nie tylko dla nas konsumentów i nabywców, ale również dla producentów i sieci handlowych. W tym okresie o uwagę konsumenta walczą dziesiątki tysięcy produktów wspieranych przez rozmaite formy promocji.

Poniżej załączamy pierwszy raport ABR SESTA na temat świąt Bożego Narodzenia. Raport jest nawiązaniem do raportów ABR SESTA nt strategii promocyjnej sieci, tym razem nacisk położyliśmy na święta okres świąt Bożego Narodzenia (od 2 listopada do 24.XII. 2015 roku). Szczegółowa analiza jest przygotowana dla kanałów: Hipermarkety, Supermarkety, Cash&Carry, Dyskonty, Convenience oraz Drogerie.

W raporcie znajdą Państwo informacje:

  • Kiedy sieci zaczynają gazetki związane ze świętami?
  • Jakie marki i SKU są najczęściej promowane?
  • Ile trwają gazetki i jaka jest ich liczba stron?
  • Na jakie rynki stawiają sieci handlowe?

Zapisz się do formularza aby pobrać nasz raport

Klikając "Zapisz się" wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABR SESTA sp. z o.o. 02-078 Warszawa, ul. Krzywickiego 34 powyższych danych osobowych w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na przesyłanie na podany adres email informacji handlowych od ABR SESTA sp. z o.o.
refresh
Proszę wpisać kod z obrazka

 


 

PBabikMichal Pokropek

 

Stanowisko:

Senior Account Manager


Telefon:

+48 22 322 65 38


E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie prawa zastrzeżone

Do góry Wersja standardowa