Agencja Badania Rynku - ABR SESTA - Warszawa

Przełącz do wersji normalnej

Marki Własne w Europie Zachodniej oraz USA

Instytut Badawczy ABR SESTA, jako partner IRI Worldwide ma przyjemność zaprezentować raport „Marki Własne w Europie Zachodniej oraz USA”. W raporcie znajda Państwo informacje jak rozwijają się marki własne w Europie Zachodniej jak i na poszczególnych rynkach (Francja, Wielka Brytania, Holandia, Włochy, Holandia,  Niemcy ale również m.in. w Stanach Zjednoczonych). W sprawozdaniu znajdą Państwo mi.n. analizę pozycjonowania cenowego marek własnych, udziały jakie generują w promocji oraz informacje w których segmentach następuje rozwój marki własnej (Economy, Standard czy Premium).

Raport jest dostępny w języku angielskim. Zapraszamy do lektury.

Kilka sów na temat naszego nowego partnera:

Information Resources Inch (IRi) – amerykańska firma badawcza powstała w 1979 roku, w Chicago. Klienci IRi to najbardziej znaczące firmy z pierwszych 500 przedsiębiorstw znajdujących się na liście największych firm na świecie. Działa w 58 krajach. Posiada 11 oddziałów w Ameryce Północnej, 12 w Europie, 3 w krajach Azji i Pacyfiku oraz jeden w Afryce gdzie łącznie zatrudnia ponad 4500 wysokiej klasy specjalistów. Nawiązało współpracę z partnerami w Chinach, Australii, krajami Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. IRi wspiera rozwój biznesu, oferując technologię informatyczną, nowoczesne rozwiązania analityczne i know-how na temat danych. Oferuje swoje produkty i usługi m.in. w takich obszarach jak predykcyjne techniki analityczne, platformy szybkiego modelowania i narzędzia do szybkiej analizy danych rynkowych i doradztwo doświadczonych analityków.

Dostarcza pomoc w tworzeniu odpowiedniego rozwiązania dla projektów klientów, wspiera ich realizację, doradza w zakresie optymalizacji procesów. Służy również profesjonalnymi usługami w zakresie m.in. doradztwa w zakresie strategii cen, asortymentowej, wzrostu innowacji, kanałów marketingowych i sprzedażowych.

Plików:
Marki Własne w Europie Zachodniej oraz USA HOT
Data poniedziałek, 11, lipiec 2016 14:38 Wielkość 1.17 MB Download 806.00 Pobierz

Wszystkie prawa zastrzeżone

Do góry Wersja standardowa